Dermika

1. ILLUMI SKIN

Profesjonalny zabieg kosmetyczny przeznaczony do pielęgnacji cery z przebarwieniami różnego pochodzenia, związanymi z procesami starzenia, posłonecznymi, pociążowymi, hormonalnymi, oraz do wyrównywania kolorytu cery.

2. HIALIQ EXPERT

Wyjątkowy zabieg pielęgnacyjny o działaniu intensywnym, a jednocześnie łagodnym, dający natychmiastowe efekty poprawy wyglądu i kondycji skóry, polecany do pielęgnacji cery dojrzałej.

3. STEM-LIFT PLUS

Nowatorski zabieg z zamkniętymi w liposomach roślinnymi komórkami macierzystymi, których potencjał biologiczny pozwala przedłużyć młodość skóry i poprawić jej wygląd. W zabiegu wykorzystano innowacyjny płat kolagenowy, zawierający hity światowej kosmetologii: - komórki macierzyste, - resweratrol wyjątkowo silny antyutleniacz chroniący komórki przed skutkami promieniowania UV i wolnymi rodnikami, - baikalinę, która zabezpiecza telomery (fragmenty komórkowego DNA) przed skracaniem i pomaga wydłużyć zdolność komórek do podziałów, opóźniając zegar biologiczny komórek.

4. UKRYTE PRAGNIENIE

Zabieg polecany do każdego typu cery również wrażliwej, skłonnej do podrażnień, przesuszonej słońcem lub opalaniem w solarium. Daje świetne efekty nawet w przypadku cery bardzo wymagającej, suchej, zniszczonej i łuszczącej się.

5. UKOJENIE

Zabieg do cery naczyniowej z widocznymi teleangiektazjami, zaczerwienionej, wrażliwej, reagującej na czynniki zewnętrzne takie jak wiatr czy mróz.

6. CZYSTA JAK ŁZA

Zabieg oczyszczający przeznaczony do cery z widocznymi zaskórnikami i rozszerzonymi porami. W zabiegu wykorzystano kompleks składników o działaniu przeciwbakteryjnym, łagodzącym i ściągającym rozszerzone pory.

7. KOLAGENOWE PŁATKI POD OCZY

Mini zabieg pielęgnujący okolice oczu, wykorzystujący innowacyjne płatki pod oczy łączące zalety płatków kolagenowych i unikalnego kompleksu składników aktywnych BIO2SYSTEM. Zabieg jest rewelacyjnym sposobem na odzyskanie witalnego spojrzenia.

8. ENERGIA I WITALNOŚĆ

Zabieg dotleniający do skóry zmęczonej z objawami przedwczesnego starzenia się i braku witalności, suchej i normalnej. Zabieg dostarcza energii i działa pobudzająco. Nasyca skórę substancjami odżywczymi
i dostarcza składników natleniających.

9. PEŁNIA ŻYCIA

Zabieg regenerujący z fitoestrogenami do cery dojrzałej, na twarz, szyję i dekolt. Szczególnie polecany w przypadku widocznych objawów starzenia się skóry zmarszczek, spadku elastyczności, jędrnośc
i i zwiększonej suchości.

10. LIFT & GO

Zabieg szybko napinający i poprawiający wygląd skóry dojrzałej z objawami starzenia. Oparty na silnie działających preparatach, o właściwościach napinających, ściągających i wygładzających
oraz składniki ujędrniające.

11. GREJPFRUT & POMARAŃCZA PURE HOMME

Zabieg dla mężczyzn do skóry mieszanej z rozszerzonymi porami i tendencją do świecenia się.

12. MEZOLIFTING

Specjalistyczny zabieg pielęgnacyjny stworzony z myślą o intensywnej pielęgnacji cery z wyraźnie zaznaczonymi objawami spadku gęstości, widocznie zarysowaną siatką zmarszczek, a także utratą jędrności
i napięcia. Usieciowany kwas hialuronowy zapewnia szybkie spłycenie zmarszczek i silne nawilżenie skóry.