Makijaże

Makijaż ma za zadanie podkreślać to, co w nas najpiękniejsze, a ukryć to, czego pokazać nie chcemy. Każdej z nas zależy na tym, żeby był dopasowany do typu twarzy, wieku, pory roku, dnia, czy okoliczności. Znając kształt twarzy, jej proporcje, paletę barw i stosowane techniki - można dobrać makijaż tak, aby podkreślić wszystkie najładniejsze cechy twarzy i nadać jej odpowiedni charakter. Dzięki odpowiedniemu makijażowi, możemy uzewnętrznić siebie i czuć się doskonale! Kryolan staje się ostatnio popularny również w codziennym stosowaniu - dzięki niezwykłej trwałości produktów i makijaży nimi wykonanych, dzięki niezwykłej różnorodności preparatów, kolorów i odcieni umożliwiających wykonanie perfekcyjnego i niezwykle trwałego makijażu codziennego, wieczorowego czy ślubnego. Pamiętajmy jednak, że wszystkie zabiegi upiększające wyglądają najlepiej na wypoczętej i zadbanej twarzy. Dlatego wskazana jest regularna pielęgnacja w gabinecie kosmetycznym.

Makijaż okazjonalny

Najbardziej znane rodzaje to makijaż wieczorowy, ślubny oraz sylwestrowy: - wieczorowy - W make-upie wieczorowym można pozwolić sobie na ciekawe i żywe kolory. Tutaj możemy pozwolić sobie na "kocie oko", krwiste usta, czarne kreski. - ślubny - Jest on delikatny, stonowany. Przy tym rodzaju makijażu należy wziąć pod uwagę, że musi on wytrzymać całą noc, a podczas całej uroczystości będą wykonywane zdjęcia. Skóra musi więc być zabezpieczona przed błyszczeniem się. - sylwestrowy - Na pełną swobodę pozwalamy sobie wykonując makijaż sylwestrowy: brokat, sztuczne rzęsy, błyszczące dodatki i aplikacje. Wszystko jest dozwolone!

Makijaż dzienny

Stawia przede wszystkim na naturalność i subtelność. Głównym jego wyznacznikiem jest odpowiednie modelowanie twarzy. Kolory powinny być dobrane pod względem wieku, typu urody oraz kolorystyki ubioru. Wszystko musi ze sobą współgrać i tworzyć dyskretną całość.