Mezoterapia mikroigłowa

Beauty Defect Repair

Mezoterapia mikroigłowa to rezultat wielu lat badań i poszukiwań, dzisiaj spotykany na całym świecie w najlepszych instytutach. Metoda ta bazuje na odkryciu techniki, pozwalającej wprowadzać składniki aktywne dokładnie do miejsca, w którym powinny działać. Skóra stanowi naturalną barierę ochronną, w mniejszym lub większym stopniu utrudniającą wnikanie aplikowanych preparatów kosmetycznych. Dzięki ikroperforacji zewnętrznych warstw skóry, składniki aktywne docierają do jej żywych warstw. Synteza naturalnego kolagenu wewnątrz skóry zostaje wyjątkowo pobudzona. Pozwala to na osiągnięcie efektu liftingu, wzmocnienie struktury i elastyczności skóry.

Sterylne mikro igiełki tworzą tysiące drobnych kanalików w zewnętrznych warstwach skóry, aby pobudzić naturalne procesy regeneracji i funkcjonowania skóry. Zabieg jest bezbolesny i bardzo przyjemny.

Specjalne kosmetyki beauty defect repair są natychmiast wchłaniane i rozpoczynają działanie. Wyjątkowe masaże wprowadzają atmosferę wellnesu, dzięki czemu skóra jest zrelaksowana i wygląda młodziej.

Już po wykonaniu pierwszego zabiegu skóra jest widocznie i odczuwalnie lepiej napięta i mocniejsza. Intensywna terapia gwarantuje uzyskanie jędrnej, bardziej witalnej i młodszej skóry. Skóra stanie się dobrze napięta, bardziej wytrzymała, zrelaksowana i wygładzona.

Wskazania

  • utrata napięcia i elastyczności
  • zmarszczki związane z wiekiem
  • zmarszczki mimiczne
  • sucha, szorstka skóra

Efekty

  • skuteczna pielęgnacja oczu, twarzy i dekoltu
  • redukcja zmarszczek
  • poprawa rysów i konturów twarzy
  • intensywna i długotrwała regeneracja
  • poprawa nawilżenia elastyczności i koloru skóry

DNC – ROLLERS już w Polsce!!!

Metoda mezotrapii przy użyciu DNC-rollerów już dostępna. Najnowszej generacji urządzenia - rollery zapewniają spektakularne efekty - oparte na naturalnej stymulacji włókien kolagenu i elastyny i dodatkowo wprowadzeniu do głębszych jej warstw substancji aktywnych.

DNC rollery to doskonała i skuteczna alternatywa do mezoterapii igłowej. Rollery DNC posiadają 600 igieł i jednorazowo pozwalają uzyskać 600 mikrokanalików, które stymulują naturalną produkcję kolagenu i elastyny, a dodatkowo umożliwiają efektywny transport substancji aktywnych w głąb skóry. W normalnych warunkach składniki aktywne jedynie w kilku procentach są w stanie przeniknąć przez naskórek i dlatego skuteczność tak podanych kosmetyków jest bardzo mała.

Mezoterpia to unikalny system przenikania przeznaskórkowego, który gwarantuje, że substancje aktywne dotrą do najgłębiej położonych warstw skóry co sprawi, że efekty stosowania DNC rollerów w połączeniu z kosmeceutykami marki IMAGE Skincare widać będzie po doskonale wyglądającej skórze. Zabiegi z użyciem rollerów DNC są wygodne, szybkie w wykonaniu i przede wszystkim dają widoczne efekty w krótkim okresie czasu. Terapia rollerami DNC jest w pełni bezpieczna – rollery posiadają wszystkie wymagane certyfikaty oraz 6 patentów.