O nas

"Piękno jest w Tobie
       ... odkryj je w Prestige"

 

Salon Urody Prestige powstał z zamiłowania właścicielki do piękna.

Stworzyliśmy idealne miejsce dla kobiet, które pragną być doskonałe!

Każdego dnia staramy się sprostać najwyższym wymaganiom klientek, aby efekty naszych zabiegów zadowalały zarówno bezpośrednio po ich wykonaniu, jak również zawierały odpowiednią dawkę pielęgnacyjną. Prawdziwe piękno tętni życiem i promieniuje z nas od wewnątrz. Spojrzenie, gest, uśmiech - to ich urok przyciąga i zbliża nas do siebie.

Pamiętajmy, że zadbana i zrelaksowana kobieta jest pewna siebie, podziwiana przez otoczenie, szczęśliwa, sięga po więcej i wie, że na to zasługuje. Każda z nas może taka być. To samo dotyczy mężczyzn, dlatego dla nich posiadamy również odpowiednią ofertę. W naszym Salonie Urody oferujemy pełen zakres usług fryzjerskich i kosmetycznych, służymy poradą w doborze fryzury, koloru, makijażu. Wszystkie usługi wykonujemy przy użyciu tylko najwyższej klasy kosmetyków pielęgnacyjnych i stylizacyjnych, a dla naszych stałych klientów mamy karty rabatowe i upominki. Oddzielne gabinety, kameralne wnętrze, doświadczenie i kwalifikacje naszego personelu sprawiają, że Salon Urody Prestige to miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie i pewnie. Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji, certyfikowanymi kosmetykami, śledzimy najnowsze trendy.

Oferujemy także możliwość przeprowadzania bezpłatnych konsultacji ze specjalistą kosmetologiem, masażystą, stylistą pod kątem doboru odpowiednich zabiegów i kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała.

Zapraszamy