Solarium

Avangarde 600 profilowane

Proponujemy możliwość opalania na sprzęcie najnowszej generacji firmy Ergoline wyposażonych w podwójne lampy brązujące i dodatkowe halogenowe wzmacniacze.

Fascynująca forma i niezwykłe efekty świetlne sprawiają, że łóżko Ergoline Avantgarde 600 jest  prawdziwą atrakcją. Korzystając z niego szybko i komfortowo dojdziemy do wspaniałej, równomiernej opalenizny.

Dzięki nowoczesnej, futurystycznej wręcz geometrii, reflektory Ultra osiągają maksymalną wydajność emisji i odbicia światła. Ergonomiczny kształt leżanki, z podwójnie wyprofilowaną powierzchnią do leżenia Body Wave, opływowa i elegancka linia obudowy oraz przyjazne dla skóry materiały, dostarczają komfortu opalania najwyższej klasy w wygodnej, relaksującej pozycji.

Urządzenie wyposażone jest we własną klimatyzację, aktywny przewodnik głosowy, 47 lamp UV, każda o mocy 160 W w strefie ciała i 3 opalacze twarzy, każdy o mocy 520 W, a także 7 opalaczy ramion o mocy 25 W każdy. Ultranowoczesne lampy podwójnie brązujące marki Flame oferują naprawdę przekonujący komfort opalania. Jeżeli jesteś zainteresowany opalaniem na najwyższym poziomie, urządzenie to na pewno spełni Twoje oczekiwania.